ما برای خرید موبایل، لپ تاپ، تجهیزات کامپیوتری، لوازم صوتی - تصویری، دوربین، تلفن بی سیم و گیرنده های دیجیتال معمولا به یکی از این مراکز معتبر مراجعه می کنیم و تا به حال هم از این کار خود رضایت داشته ایم.
روزنامه هفت صبح: شما معمولا برای خرید لوازم دیجیتالی خود به کجا مراجعه می کنید؟ نزدیکترین مغازه همیشه ساده ترین راه دسترسی است اما خیلی از ما معمولا فراموش می کنیم که خرید این دسته از کالاها کمی با خرید ماست و پنیر تفاوت دارد. گارانتی معتبر و قیمت مناسب دو دلیل عمده به حساب می آیند که باید به خاطرشان رنج مسافرت های شهری را به جان خرید.

ما برای خرید موبایل، لپ تاپ، تجهیزات کامپیوتری، لوازم صوتی - تصویری، دوربین، تلفن بی سیم و گیرنده های دیجیتال معمولا به یکی از این مراکز معتبر مراجعه می کنیم و تا به حال هم از این کار خود رضایت داشته ایم.

موبایل؛ پاساژ علاءالدین

با وجود ظهور «بازار موبایل ایران»، علاءالدین همچنان وجهه خود را حفظ کرده است و آن را به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای موبایل در ایران می شناسیم. علاءالدین در خیابان جمهوری اسلامی تهران، تقاطع خیابان حافظ واقع شده است و در موردش گفته می شود فعالیت اقتصادی حدود هفت هزار نفر به شکل مستقیم و 21 هزار نفر به شکل غیرمستقیم به آن وابسته است.

لوازم دیجیتالی را از کجا بخریم؟

عملیات ساخت علاءالدین در سال 1374 آغاز و از سال 1378 واگذاری واحدهای تجاری آغاز شد. این پاساژ در 11 طبقه ساخته شده و حدود 100 واحد تجاری دارد. هیچ کدام از این واحدها فروخته نشده و تنها سرقفلی شان واگذار شده و مالکیت آنها همچنان در اختیار یک نفر است. از معایب آن می توانیم به شلوغی و ازدحام زیاد اشاره کنیم

لپ تاپ؛ مجتمع پارسیان


این مرکز در خیابان ولیعصر بین خیابان بزرگمهر و طالقانی واقع شده است و کمتر از چهار سال از شروع فعالیتش می گذرد. این مرکز خریدو فروش، به سیستم ایمنی و پارکینگ خصوصی مجهز است. مغازه های پاساژ پارسیان از لحاظ قیمت رهن و اجاره جزو فروشاه های گران محسوب می شوند. طبقات این مرکز سه طبقه و 113 واحد تجاری در آن مشغول به فعالیت هستند. فروش تخصصی نوت بوک و رایانه مهمترین فعالیت واحدهای تجاری پارسیان است.

لوازم دیجیتالی را از کجا بخریم؟

تجهیزات کامپیوتری؛ بازار رضا


حوزه فعالیت این مرکز، تا همین یکی دو سال پیش قطعات کامپیوترهای رومیزی بود اما در حال حاضر بیشتر واحدها به سمت فروش لپ تاپ رفته اند. با این حال هنوز هم برای خرید قطعه مکحان مطمئن تری است به طوری که از آن به عنوان بزرگترین و ارزانترین عرضه کننده قطعات کامپیوتری یاد می کنند. با اینکه بازار رضا در محدوده طرح ترافیک قرار گرفته اما همچنان شلوغ و پر رفت و آمد باقی مانده است.

لوازم دیجیتالی را از کجا بخریم؟

صوتی و تصویری؛ خیابان جمهوری


تمام برندهای معروف و شناخته شده صوتی و تصویری این روزها برای خود دست کم سه، چهار فروشگاه و نمایشگاه رسمی در خیابان جمهوری دست و پا کرده اند. این کار باعث شده تا خیابان جمهوری را به عنوان بورس اصلی فروشندگان لوازم خانگی بشناسند. آنچه شما دنبالش هستید را می توان در مغازه های بین چهار راه یوسف آباد تا سه راه جمهوری پیدا کرد.

لوازم دیجیتالی را از کجا بخریم؟

تلفن - گیرنده دیجیتال؛ میدان امام خمینی


میدان امام خمینی یکی از قدیمی ترین محل های تهران است. وقتی امیرکبیر در سال 1284 شمسی دستور ساخت آن را می داد احتمالا فکر نمی کرد سال ها بعد به مرکز فروش لوازم خرد دیجیتالی تبدیل شود. در حال حاضر ما آن را برای خرید کنسول های بازی، گیرنده های دیجیتال تلویزیون و تلفن های بی سیم بهترین گزینه می دانیم.

لوازم دیجیتالی را از کجا بخریم؟

لوازم جانبی؛ پاساژ ایران

مرکز کامپیوتر ایران در خیابان ولیعصر، بالاتر از طالقانی قرار دارد. این پاساژ به اینترنت بی سیم، پارکینگ اختصاصی، سیستم اطفای حریق و ... مجهز است و حدود 98 درصد از فعالان این مرکز خرید و فروش، مالک واحدهای خود هستند. این مرکز همچنین دارای دو رستورن، چهار کافی نت و سه کافی شاپ است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه