مجموعه ای از استودیوهای طراحی پکیج | PersianGFX - پرشین جی اف ایکس

برجسته شدن و پیشی گرفتن یک محصول در میان محصولات مشابه و رقیب کار بسیار سختی است. مخصوصا زمانی که شما در یک سوپر مارکت راه می روید نمونه های متعددی از محصولات مشابه را می بینید که همگی د یک قفسه چیده شده اند. یکی از آسان ترین راه ها برای جلب توجه مرف کننده داشتن یک پکیج با طراحی منحصر به فرد و جذاب است. اما چه کسی این بسته بندی را طراحی کرده است؟ در بخش اول از این مجموعه مطالب بیشتری در مورد بهترین استودیوهای طراحی پکیج در دنیا خواهید دانست.Undesign
Undesign یک استودیوی طراحی در ایتالیا است که در سال 2003 تاسیس شد. سعی آنها بر این بود که جنبه های کاربردی، ارتباطی، رسمی و احساسی یک برند را با هم ترکیب کنند. فلسفه طراحی آنها بر پایه سادگی استوار است. وقتی به تعدادی از طرح های آنها که در زیر نشان داده شده نگاه کنید متوجه خواهید شد که آنها پکیج های تمیز و ساده ای طراحی کرده اند.
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 1
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 2
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 3


Mint
Mint یک آژانس طراحی است که در شهر سیاتل ایالات متحده واقع است. اساس و استراتژی طراحی آنها بر اساس الهام گرفتن است. کار کردن برای انواع رسانه ها باعث شده تا آنها در همه زمینه ها از طراحی برند و پکیج گرفته تا گرافیک های محیطی مهارت خاصی داشته باشند. آنها برای برندهای معروفی مثل Adidas و Minute Maid و Nike و Starbucks طراحی کرده اند.
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 4
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 5
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 6


Neumeister
استودیوی Neumeister در شهر استکهلم سوئد قرار دارد. آنها برای شرکت های تجایر معروفی مثل Nokia و Campbell's و General Electric کار کرده اند. این استودیو در انوع زمینه های طراحی از جمله طراحی پکیج و طراحی برند و لوگو فعالیت می کند.
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 7
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 8
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 9


Ziggurat Brands
Ziggurat Brands یکی از موسسات مستقل طراحی انگلیسی است که اغلب در زمینه طراحی برند فعالیت می کند. اطلاعات زیادی در مورد این استودیو در وب سایت آن وجود ندارد، اما طراحی های زیر گویای نحوه کار انها است.
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 10
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 11
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 12


Swear Words
Swear Words یکی از استودیوهای طراحی برند و طراحی وب سایت است. این موسسه در شهر ملبورن استرالیا قرار دارد و برندهای تاثیرگذار و بی نظیری برای پیکیج محصولات طراحی می کنند.
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 13
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 14
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 15


Irving & Co
استودیوی Irving & Co در شهر لندن واقع شده است. آنها برای تعداد زیادی از کمپانی های و کارخانه های معروف طراحی کرده اند. سعی آنها برا این است که تا حد امکان پیکج های ساده و جمع جور و با جزییات مختصر طراحی کنند تا پیام اصلی به سرعت به مخاطب منتقل شود.
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 16
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 17
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 18


Stranger & Stranger
Stranger & Stranger یک شرکت طراحی پیکج و برند است که بیشتر روی طراحی برای انواع نوشیدنی ها فعالیت می کنند. برای مشاهده سایر پکیج های زیبای این موسسه به سایت آنها مراجعه کنید.
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 19
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 20
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 21


Beardwood & Co
Beardwood & Co در سال 2004 توسط Julia Beardwood تاسیس شد. این شرکت توسط تعدادی طراحی مستقل اداره می شود که هر یک از آنها دفترهای شخصی در سوهو، نیویورک و بردوود دارند و طراحی پکیج برندهایی مثل Bath و Body Works و Mike's Hard Lemonade و LaSenza و Real Simple و Savannah Bee و Schick را بر عهده داشته اند.
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 22
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 23
مجموعه استودیوهای طراحی پکیج - تصویر 24
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه