استفاده از جانوران و حیوانات یکی از انواع امضاها و سبک های طراح 18 ساله یعنی Richard Roberts است، یک طراح جوان که تبحر خاصی در دستکاری عکس دارد. ریچارد ما را مرحله به مرحله با فرایند طراحی یکی از آثار بی نظیرش آشنا می کند و ما بی صبرانه منتظر شنیدن صحبت های او هستیم.

1. از اینکه دعوت ما را برای شرکت در این مصاحبه پذیرفتید از شما سپاسگزاریم. لطفا خودتان را برای خوانندگان ما معرفی کنید، اهل کجا هستید و چگونه وارد عرصه طراحی شدید؟

اسم من Richard Roberts است، و در حال حاضر در شهر میلواکی ایالات متحده زندگی می کنم. من 18 سال دارم و به طور مستقل طراحی می کنم و Theotherstream نام پورتفولیوی من می باشد. من همچنین یکی از اعضای Depthcore هستم. Depthcore یک رسانه دیجیتالی بین المللی و مجموعه هنرهای مدرن است. من نزدیک به چهار سال است که طراحی می کنم و می توان گفت این کار علاقه درجه یک زندگی من است.
فلسفه من با ورود طراحی در زندگی ام شکل گرفت. اگر بخواهم سبک طراحی ام را توصیف کنم باید بگویم سبک من با وجود ساده بودن یک سبک هنری با شکوه زیبا و قدرتمند است. من همیشه علاقه زیادی به ترکیب های فوق العاده و عالی داشتم و و در کارهایم نیز بیشتر روی عناصری که باعث قدرتمند شدن اثرم می شوند کار می کنم. تصمیم دارم در آینده هم کار خود را به عنوان یک طراح ادامه دهم و چیزهای زیادی را تجربه کنم. وقتی 14 ساله بودم بازی های ویدئویی زیادی انجام می دادم. توسط یکی از دوستانم با فتوشاپ آشنا شدم و از آن زمان به بعد عاشق این نرم افزار شدم.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه