امروز یک مصاحبه گرم و جذاب با دو هنرمند برجسته و مستعد، مارت 18 ساله و یوان 21 ساله خواهیم داشت. مارت و یوان از هنرمندان برجسته و معروف Slashthree art هستند. امیدوارم از خواندن این مصاحبه لذت ببرید.

ابتدا خودتان را برای خوانندگان ما معرفی کنید و بگویید اهل کجا هستید و چگونه وارد عرصه طراحی صحنه های دیجیتالی شدید؟
مارت: سلام، من Mart Biemans هستم، تقریبا 18 سال دارم و اهل کشور هلند هستم. من همیشه فرد خلاقی بودم و کار من یا ورود من به کار طراحی از زمانی آغاز شد که فهمیدم در نقاشی استعداد خاصی دارم. وقتی بزرگ تر شدم و تکنیک هایم بیشتر پیشرفت کرد تصمیم گرفتم به سراغ کامپیوتر بروم، یعنی جایی که توانستم به آسانی خودم را بیان کنم و البته تماشاگر و بازدیدکننده نیز داشته باشم. همه این ها از یک فروم گردی شروع شد تا امروز آثار من روی اینترنت به نمایش گذاشته می شود.
یوان: سلام، اسم من Yvan Feusi است همچنین مرا با نام Aiven نیز می شناسند. من 21 سال دارم و به عنوان طراح گرافیست و نقاش در آژانس cominup® cross-media در شهر ژنو سوئیس مشغول به کار هستم. من دانسته هایم را در این زمینه به طور مستقل و به صورت خودآموز فرا گرفتم و از سال 2004 شروع به طراحی با فتوشاپ کردم. وارد مدرسه هنر شدم و شروع به تحصیل کردم و در کنار آن برای بالا بردن مهارتهایم کد یک موسسه طراحی به صورت نیمه وقت مشغول به کار شدم. پس از دریافت مدرک به طور مستقل شروع به فعالیت کردم، اما این واقعا خواسته و علاقه من نبود، بنابراین به عنوان کارمند وارد یک موسسه طراحی دیگر شدم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه