Craig Shields یک طراحی گرافیست 22 ساله انگلیسی است. Craig Shields با داشتن یک خانواده هنرمند از همان ابتدای کودکی با قلم و مداد مانوس بود. با رسیدن به سال آخر تحصیل در رشته طراحی در دانشگاه به فکر ادامه مسیر خود در این رشته پس از فارغ التحصیلی است.
در این مصاحبه Craig Shields در مورد اینکه چگونه تحصیل در دانشگاه توانسته به او به عنوان یک هنرمند کمک کند. او همچنین توضیح خواهد داد چگونه آخرین و جذاب ترین اثرش را با الهام گرفتن از Depthcore خلق کرده است. پس شما را به خواندن این مصاحبه دعوت می کنم.

1. از قبول دعوت ما برای شرکت در این مصاحبه از شما متشکرم. لطفا خودتان را معرفی کنید. اهل کجا هستید و چگونه وارد عرصه طراحی شدید؟

اسم من Craig Shields است، 22 سال دارم و در شهر نیویورک انگلستان زندگی می کنم. من همیشه علاقه خاصی به هنر داشتم. مادر من، مادربزرگ و مادر مادربزرگم و قبل از آنها همگی هنرمندان قابلی بوده اند. باید بگویم نقطه شروع من خانواده ام است.
این کار برای من خیلی عادی است که مداد را بردارم و هر چیزی را که می بینم نقاشی کنم. در دوران تحیل در مدرسه نقاشی هایی که روی کتاب های درسی ام می کشیدم برای من مشکل ساز می شدند. می توانم بگویم نقاشی به جای سرگرمی برای من عادت شده بود و این کار را می کردم چون از بودن در کلاس احساس بی حوصلگی می کردم.
گذشت تا سال 2004 با اینترنت آشنا شدم و سایت Depthcore را پیدا کردم. من شگفت زده شده بودم، نقاشی دیجیتالی برای من تازگی داشت. به همین دلیل Depthcore تبدیل به منبع الهام بخش من شد و تصمیم گرفتم خودم هم با این سبک شروع به طراحی کنم. تبدیل یک چیزی به چیز دیگر. من یک نسخه از نرم افزار فتوشاپ تهیه و کار طراحی را آغاز کردم. از آن سال به بعد در همین زمینه مشغول به فعالیت هستم. لازم به ذکر است که من هم اکنون یکی از اعضای منبع الهام بخش خودم یعنی Depthcore هستم.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه