Heiko Klug از هنرمندان مستعد و خوش آتیه آلمانی است. پیش زمینه فعالیتی او طراحی Graffiti است و این سبک در برخی از آثار اخیر او نیز به چشم می خورد. در این مصاحبه با Heiko در مورد تجهیزات و ابزارهایی که او در خلق آثارش خارق العاده و زیبایش از آن ها استفاده می کند صحبت خواهیم کرد.

1. از این که دعوت مار را برای شرکت در این مصاحبه پذیرفتید از شما تشکر می کنم. لطفا ابتدا خودتان را به طور کامل برای خوانندگان ما معرفی کرده و بگویید چگونه فعالیت خود را در عرصه طراحی آغاز کردید؟

سلام، اسم من Heiko Klug است، 26 سال دارم و در شهر اوبرهاوزن، یکی از شهرهای کوچک کشور آلمان، زندگی می کنم. من به عنوان طراح رسانه ای در زمینه طراحی دیجیتال در یک موسسه طراحی در شهر کلن فعالیت می کنم. همه چیز از سن 14 سالگی آغاز شد. من شروع به نقاشی گرافیتی کردم و چند سال بعد یکی از دوستانم جادوی فتوشاپ را به من نشان داد. پس از مدت کوتاهی من به دستکاری عکس علاقه پیدا کردم.
من طراحی را به صورت خودآموز و تجربی آموختم و فکر می کنم این یکی از بهترین تکنیک های یادگیری یک موضوع است. من همچنین در مدرسه به تحصیل در زمینه تکنولوژی های رسانه ای پرداختم که وقت مرا خیلی تلف کرد. حتما می دانید که باید برای این کار هزینه زیادی پرداخت می کردم پس سعی کردم آن را جدی بگیرم. من بیشتر طراحی را سرگرمی می دانم تا شغل، پس از آن لذت می برم.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه