Jennifer Cirpici یکی از جوان ترین طراحانی است که در بزرگترین آژانس تولید طرح های دیجیتالی کشور هلند به عنوان طراح برگزیده مشغول به کار است. هر چند او هنوز تحصیلات خود را تکمیل نکرده است اما به خاطر پشتکار، سماجت و خلاقیتی که در کار دارد همیشه توانسته در بهترین شغل ها فعالیت کند. در این مصاحبه ما با جنیفر در مورد مسئولیت های کاری او و آثارش صحبت خواهیم کرد. پس اجازه دهید مصاحبه خود را با یکی دیگر از طراحان مستعد و خلاق آغاز کنیم.

از اینکه قبول کردید در مصاحبه ما شرکت کنید بسیار متشکرم. لطفا خودتان را برای خوانندگان ما معرف کنید. اهل کجا هستید و چگونه وارد عرصه طراحی شدید؟

اسم من جنیفر است، من به تازگی 20 ساله شدم و در حال حاضر در کشو هلند زندگی می کنم. من طراحی دیجیتال را از سن 14-13 سالگی آغاز کردم، چون در آن زمان در فروم امضاها و تصاویر زیادی دیدم و تصمیم گرفتم من هم آن کار را انجام دهم.
من هم مثل اکثر هنرمندان از دوران کودکی بسیار خلاق بودم. به یاد می آورم که یک روز با استفاده از ادویه هایی که در آشپزخانه داشتیم یک نقاشی انگشتی روی دیوار اتاق نشیمن خانه که به تازگی رنگ آمیزی شده بود کشیدم چون دیوارها به نظرم خیلی کسل کننده و بی روح بودند.
وقتی به سن 18 سالگی رسیدم به دانشکده طراحی رفتم و در آن زمان به طور بی وقفه تقریبا هر روز روی برنامه های طراحی کار می کنم. بعد از دریافت چند انتقاد، شب ها روی پروژه هایم کار می کنم، همچنین با مشاهده آثار دیگران سعی می کنم مطالب و نکات جدید را یاد بگیرم.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه