22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی | PersianGFX - پرشین جی اف ایکس

زمانی که غذایی را برای فروش تهیه و تولید می کنیم، بسته بندی آن غذا، بخش مهمی از این فرایند است. وقتی وارد یک سوپرمارکت می شوید، طرح های بسته بندی را در سرتاسر آن مشاهده می کنید. امروزه، شرکت های تولید کننده مواد غذایی می توانند محصولات خود را با طرح های محتلفی بسته بندی کنند. این روزها بسته بندی، بخش مهمی از تجارت بوده و در جذب مشتری تأثیر فراوانی دارد.
بسته بندی هایی که خلاقانه ایجاد شده باشند، با داشتن رنگ های زیبا، تصاویر و تایپوگرافی می توانند محصول شما را برجسته و چشمگیر نمایند. فروش محصول با استفاده از طرح های بسته بندی خلاقانه، بسیار مهم است؛ بنابراین محصول غذایی شما می تواند در بازار موفق باشد.
در این جا، 25 طرح خلاقانه برای بسته بندی محصول ارائه داده ایم تا از آن ها الهام بگیرید. این طرح ها قطعاً خلاقیت زیادی به شما خواهند داد. امیدواریم لذت ببرید:Cook
این برند، تولید کننده بسته های مواد غذایی سالم و خوش پخت در مونته ویدئو، اروگوئه می باشد. برای آماده کردن غذای هر بسته، فقط چند دقیقه زمان لازم است. لازم نیست در آشپزی ماهر باشید، زیرا هر بسته دارای دستور پخت گام به گام، مواد اولیه و جزئیات آماده سازی می باشد.
طرح بسته بندی این مواد غذایی شامل طرح ها و رنگ هایی است که تازگی محصول را نشان می دهد.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 1

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 2Sticky Paw Molasses
امروزه شیره و شهد گیاهی از فهرست چاشنی ها خارج شده و فقط در منزل مادربزرگ ها یافت می شود. برای جذاب تر کردن این محصول برای جوانترها، برچسبی برای آن ها طراحی شده است. برای هریک از انواع شیره ها، حیوان موذی متفاوتی به تصویر کشیده شده است.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 3Dog Days
در سال 2012، یک کارآفرین خلاق 19 ساله، پروژه طراحی برند و بسته بندی محصول را برای یک شرکت ارائه دهنده خدمات به حیوانات خانگی پذیرفت. با پیشرفت نام برند، این طرح نیز برای بسته بندی مورد استفاده قرار گرفت. این طرح قطعاً برجسته و چشمگیر می باشد. این طرح، جذابیت زیادی به محصول داده است که توجه مشتری را به خود جلب می کند.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 4سس تند Hugo's
این پروژه ابتکاری اخیراً آغاز شده است. برای طراحی برچسب، از یک دیدگاه تشبیهی استفاده شده است. برای نشان دادن طعم ملایم، یک چوب کبریت بر روی برچسب ترسیم شده و با تندتر شدن طعم آن، آتش اردوگاهی، آتش جنگلی، مواد منفجره و صاعقه بر روی برچسب ترسیم شده است.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 5روغن زیتون LIA
این طرح بسته بندی برای روغن زیتون خالص LIA طراحی شده است. لوگوی برند به روش سنتی برمی گردد و به تولید روغن زیتون اشاره دارد. با تکرار لوگو، پترنی تشکیل شده که طرح بسته بندی را شکل می دهد. این طرح، نشان دهنده فرهنگ غنی و پرباری است.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 63Dutch Farmers
این نام برای یک محصول بین المللی طراحی شده است. این طرح شامل یک بوته گل لاله به شکل چیپس می باشد که بر قابل اعتماد بودن و طبیعی بودن محصول تأکید دارد. خود محصول نیز از داخل پلاستیک شفاف پیداست.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 7شکلات Jealous
این شکلات ها آدامسی و ژله ای بوده و بدون ژلاتین، رنگ های مصنوعی و مواد افزودنی تهیه شده اند. پس صددرصد گیاهی و بدون قند و پر از آب میوه های طبیعی می باشند.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 8Crown Maple Sugar
این شربت با تکنولوژی پیشرفته ای تولید شده و طبیعی و بسیار خالص می باشد. طرح بسته بندی آن منحصر بفرد بوده و بیان کننده ویژگی های محصول می باشد.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 9La Michoacana
این لوگو با تلفیق طرح قدیمی با طرح های جدید ایجاد شده است. شکل و تایپوگرافی دایره ای، بسیار جالب و جذاب هستند. با استفاده از این شکل و رنگ ها، طرحی خلق شده است که آن برند قدیمی را با عصر مدرن امروزی تطبیق داده است.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 10¡Cho!
این محصول نیازمند این بود که متفاوت بوده و جایگاه بالایی در بازار داشته باشد. برای این کار، نیاز به یک طرح منحصربفرد بود که محصول را برای مشتریان مشکل پسند، جذاب و چشمگیر نماید.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 11Goodwin Field
با پیشرفت و ارتقاء برند، این پروژه سفارش داده شد تا یک استراتژی برای جلوگیری از هدر رفتن قوطی توپ بیسبال باشد. لوگوی این برند الهام گرفته شده از طرح های قدیمی است. مردم می توانند از این جعبه ها برای نگه داری توپ بیسبال و یا حتی قرار دادن آجیل و شکلات استفاده کنند. گاهی اوقات توپ های امضاء شده توسط بازیکنان در این قوطی ها قرار گرفته و به تماشاچیان داده می شود. هدف این پروژه، افزایش وفاداری به همراه ارتقاء برند می باشد.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 12صنایع غذایی Fetch Island

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 13Manitoba Harvest
با طراحی و استفاده از این بسته بندی، برند مورد نظر به سرعت رشد یافته و به موفقیت چشمگیری رسید. این برند به همراه طرح زیبای بسته بندی آن، باعث می شود مشتری تمایل به مشاهده و بررسی محصول پیدا کند.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 14Two Hands
این برند، تولید کننده و توزیع کننده انواع نان صنعتی محلی می باشد. این طرح، از تابلوی سیاه رنگ نانوایی های نیوزیلند الهام گرفته شده است. تایپوگرافی استفاده شده در این طرح نیز بسیار تأثیرگذار می باشد و به ارزش این طرح می افزاید.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 15Wxing Kara

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 16Nola's

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 17Piper's Crisps

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 18Domino’s Handmade Pan Pizza

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 19Stories of Greek Origins
این برند، تولید کننده محصولات غذایی در یونان است. این طرح براساس سنت و آداب و رسوم یونانیان طراحی شده است. این طرح از اجزاء تصویری و تم رنگی شامل 3 رنگ تشکیل شده است.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 20In Good Health
این برند، تولید کننده غذای صبحانه برای مشتریان متوسط می باشد. امروزه، بسیاری از مردم نگران سلامتی خود هستند. با این طرح جذاب، مواد غذایی مقوی و بسته بندی آسان بازشو، مشتری سریعاً به این محصول جذب می شود.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 21Hell’s Mouth
این برند، نام یک رستوران افسانه ای است که برای آن هایی ساخته شده که استیک با سس را ترجیح می دهند.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 22Generious
در این طرح بسته بندی، برای هریک از طعم ها، یک شخصیت در نظر گرفته شده است.

22 طرح خلاقانه بسته بندی مواد غذایی - تصویر 23


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه